Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Biq-Gryk

Mir-lek

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Biq-Gryk firmy MIR-LEK - Saszetki do zaparzania zawiera Biq-Gryk. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii nieznana, dostępny od 2015 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Biq-Gryk?
Skład Biq-Gryk obejmuje: Biq-Gryk.
Kto produkuje Biq-Gryk?
Podmiotem odpowiedzialnym za Biq-Gryk jest MIR-LEK.
W jakiej postaci dostępny jest Biq-Gryk?
Biq-Gryk występuje w postaci: Saszetki do zaparzania.
Czy Biq-Gryk to lek?
Nie. Biq-Gryk jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.