Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Bio soplówka jeżowata

Nat Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety Bio soplówka jeżowata w formie kapsułki od NAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Bio soplówka jeżowata. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: nieznana. Dostępny od 2019 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Bio soplówka jeżowata?
Skład Bio soplówka jeżowata obejmuje: Bio soplówka jeżowata.
Kto produkuje Bio soplówka jeżowata?
Podmiotem odpowiedzialnym za Bio soplówka jeżowata jest NAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Bio soplówka jeżowata?
Bio soplówka jeżowata występuje w postaci: kapsułki.
Czy Bio soplówka jeżowata to lek?
Nie. Bio soplówka jeżowata jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.