BIO LION'S MANE OLLYWELL
Nutraway Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
BIO LION'S MANE OLLYWELL - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement NUTRAWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako krople. zawiera Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers.). Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: mózg.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez NUTRAWAY sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BIO LION'S MANE OLLYWELL?
- Skład BIO LION'S MANE OLLYWELL obejmuje: Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers.).
- Kto produkuje BIO LION'S MANE OLLYWELL?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BIO LION'S MANE OLLYWELL jest NUTRAWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest BIO LION'S MANE OLLYWELL?
- BIO LION'S MANE OLLYWELL występuje w postaci: krople.
- Czy BIO LION'S MANE OLLYWELL to lek?
- Nie. BIO LION'S MANE OLLYWELL jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.