BIO ASHWAGANDHA ROOT
Sandra & Co spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
BIO ASHWAGANDHA ROOT firmy SANDRA & CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - tabletki zawiera Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal). Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii adaptogeny, sen, dostępny od 2022 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez SANDRA & CO sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BIO ASHWAGANDHA ROOT?
- Skład BIO ASHWAGANDHA ROOT obejmuje: Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal).
- Kto produkuje BIO ASHWAGANDHA ROOT?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BIO ASHWAGANDHA ROOT jest SANDRA & CO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest BIO ASHWAGANDHA ROOT?
- BIO ASHWAGANDHA ROOT występuje w postaci: tabletki.
- Czy BIO ASHWAGANDHA ROOT to lek?
- Nie. BIO ASHWAGANDHA ROOT jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.