BICAPS LYSINE
Formeds Sp. Z O.o
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o BICAPS LYSINE firmy Formeds sp. z o.o? Ten suplement w formie kapsułka twarda zawiera lizyna. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii białko, aminokwasy.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BICAPS LYSINE?
- Skład BICAPS LYSINE obejmuje: lizyna.
- Kto produkuje BICAPS LYSINE?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BICAPS LYSINE jest Formeds sp. z o.o.
- W jakiej postaci dostępny jest BICAPS LYSINE?
- BICAPS LYSINE występuje w postaci: kapsułka twarda.
- Czy BICAPS LYSINE to lek?
- Nie. BICAPS LYSINE jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.