BESS Głowa Pracuje
Chias Brothers Europe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o BESS Głowa Pracuje firmy CHIAS BROTHERS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie napój zawiera Kofeina, Miłorząb dwuklapkowy (Ginkgo biloba L.), Niacyna oraz 5 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii energia, mózg, witaminy.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez CHIAS BROTHERS EUROPE sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BESS Głowa Pracuje?
- Skład BESS Głowa Pracuje obejmuje: Kofeina, Miłorząb dwuklapkowy (Ginkgo biloba L.), Niacyna, Ryboflawina (Witamina B2), teanina, Tiamina (Witamina B1), tyrozyna, Witamina B6.
- Kto produkuje BESS Głowa Pracuje?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BESS Głowa Pracuje jest CHIAS BROTHERS EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest BESS Głowa Pracuje?
- BESS Głowa Pracuje występuje w postaci: napój.
- Czy BESS Głowa Pracuje to lek?
- Nie. BESS Głowa Pracuje jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.