Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Beauty Drink

Nomak Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o Beauty Drink firmy NOMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie płyn zawiera Biotyna, Cynk, kolagen oraz 5 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii skóra, włosy, paznokcie.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Beauty Drink?
Skład Beauty Drink obejmuje: Biotyna, Cynk, kolagen, kwas hialuronowy, Miedź, Witamina A, Witamina C, Witamina E.
Kto produkuje Beauty Drink?
Podmiotem odpowiedzialnym za Beauty Drink jest NOMAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Beauty Drink?
Beauty Drink występuje w postaci: płyn.
Czy Beauty Drink to lek?
Nie. Beauty Drink jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.