Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

BCAA Sensation

Real Pharm Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

BCAA Sensation - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement REAL PHARM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako proszek. zawiera BCAA Sensation. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: aminokwasy.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera BCAA Sensation?
Skład BCAA Sensation obejmuje: BCAA Sensation.
Kto produkuje BCAA Sensation?
Podmiotem odpowiedzialnym za BCAA Sensation jest REAL PHARM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest BCAA Sensation?
BCAA Sensation występuje w postaci: proszek.
Czy BCAA Sensation to lek?
Nie. BCAA Sensation jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.