Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Banderol 30 ml

Healthylife Martin Karov, Monika Karov Spółka Cywilna

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety Banderol 30 ml w formie płyn od HEALTHYLIFE MARTIN KAROV, MONIKA KAROV SPÓŁKA CYWILNA. zawiera Banderol 30 ml. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: nieznana. Dostępny od 2017 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Banderol 30 ml?
Skład Banderol 30 ml obejmuje: Banderol 30 ml.
Kto produkuje Banderol 30 ml?
Podmiotem odpowiedzialnym za Banderol 30 ml jest HEALTHYLIFE MARTIN KAROV, MONIKA KAROV SPÓŁKA CYWILNA.
W jakiej postaci dostępny jest Banderol 30 ml?
Banderol 30 ml występuje w postaci: płyn.
Czy Banderol 30 ml to lek?
Nie. Banderol 30 ml jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.