Babytol D3 for you!
4u Pharma Eood
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Babytol D3 for you! firmy 4U PHARMA EOOD - kapsułki zawiera Witamina D. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii witamina D, dostępny od 2022 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez 4U Pharma eood
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Babytol D3 for you!?
- Skład Babytol D3 for you! obejmuje: Witamina D.
- Kto produkuje Babytol D3 for you!?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Babytol D3 for you! jest 4U PHARMA EOOD.
- W jakiej postaci dostępny jest Babytol D3 for you!?
- Babytol D3 for you! występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Babytol D3 for you! to lek?
- Nie. Babytol D3 for you! jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.