babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g
Dm-Drogerie Markt spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Poznaj opinie o babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g (DM-DROGERIE MARKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ). Ten postać sypka zawiera Tiamina (Witamina B1). Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii witaminy.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez DM-DROGERIE MARKT sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g?
- Skład babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g obejmuje: Tiamina (Witamina B1).
- Kto produkuje babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g?
- Podmiotem odpowiedzialnym za babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g jest DM-DROGERIE MARKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g?
- babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g występuje w postaci: postać sypka.
- Czy babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g to lek?
- Nie. babylove Kaszka owsiana Bio, od 6. miesiąca, 200 g jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.