B-complete Daily Oral Spray
Herbia Sławomir Glapiak
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety B-complete Daily Oral Spray w formie Spray od HERBIA Sławomir Glapiak. zawiera Biotyna, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy oraz 5 inne składniki. Przeczytaj opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: witaminy. Dostępny od 2022 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez HERBIA Sławomir Glapiak
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera B-complete Daily Oral Spray?
- Skład B-complete Daily Oral Spray obejmuje: Biotyna, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Niacyna, Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Witamina B12, Witamina B6.
- Kto produkuje B-complete Daily Oral Spray?
- Podmiotem odpowiedzialnym za B-complete Daily Oral Spray jest HERBIA Sławomir Glapiak.
- W jakiej postaci dostępny jest B-complete Daily Oral Spray?
- B-complete Daily Oral Spray występuje w postaci: Spray.
- Czy B-complete Daily Oral Spray to lek?
- Nie. B-complete Daily Oral Spray jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.