Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Autic UltraPure™ asamin

Norsa Pharma Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Autic UltraPure™ asamin? Suplement diety w formie saszetki z proszkiem od NORSA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. zawiera Autic UltraPure™ asamin. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Autic UltraPure™ asamin?
Skład Autic UltraPure™ asamin obejmuje: Autic UltraPure™ asamin.
Kto produkuje Autic UltraPure™ asamin?
Podmiotem odpowiedzialnym za Autic UltraPure™ asamin jest NORSA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Autic UltraPure™ asamin?
Autic UltraPure™ asamin występuje w postaci: saszetki z proszkiem.
Czy Autic UltraPure™ asamin to lek?
Nie. Autic UltraPure™ asamin jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.