Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Atoxil Gel preBIO

Orisil-pharm Poland Sp. Z O.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Atoxil Gel preBIO (ORISIL-PHARM POLAND Sp. z o.o.). Ten Żel doustny w saszetkach zawiera: arabinogalaktan, Krzem. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Atoxil Gel preBIO?
Skład Atoxil Gel preBIO obejmuje: arabinogalaktan, Krzem.
Kto produkuje Atoxil Gel preBIO?
Podmiotem odpowiedzialnym za Atoxil Gel preBIO jest ORISIL-PHARM POLAND Sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Atoxil Gel preBIO?
Atoxil Gel preBIO występuje w postaci: Żel doustny w saszetkach.
Czy Atoxil Gel preBIO to lek?
Nie. Atoxil Gel preBIO jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.