Astragalus Root Liquid 29ml
Kapitan Adam Firma Transportowo-handlowa "akaba"
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Astragalus Root Liquid 29ml - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement KAPITAN ADAM Firma Transportowo-Handlowa "AKABA" dostępny jako krople. zawiera Traganek błoniasty (Astragalus membranaceus). Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: odporność.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Astragalus Root Liquid 29ml?
- Skład Astragalus Root Liquid 29ml obejmuje: Traganek błoniasty (Astragalus membranaceus).
- Kto produkuje Astragalus Root Liquid 29ml?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Astragalus Root Liquid 29ml jest KAPITAN ADAM Firma Transportowo-Handlowa "AKABA".
- W jakiej postaci dostępny jest Astragalus Root Liquid 29ml?
- Astragalus Root Liquid 29ml występuje w postaci: krople.
- Czy Astragalus Root Liquid 29ml to lek?
- Nie. Astragalus Root Liquid 29ml jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.