Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Astaksantyna II

Medica Herbs Spółka Cywilna łukasz Wachowicz,szymon Wachowicz

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o Astaksantyna II firmy Medica Herbs Spółka Cywilna Łukasz Wachowicz,Szymon Wachowicz? Ten suplement w formie kapsułki zawiera Astaksantyna II. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii antyoksydanty, zdrowie oczu.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Astaksantyna II?
Skład Astaksantyna II obejmuje: Astaksantyna II.
Kto produkuje Astaksantyna II?
Podmiotem odpowiedzialnym za Astaksantyna II jest Medica Herbs Spółka Cywilna Łukasz Wachowicz,Szymon Wachowicz.
W jakiej postaci dostępny jest Astaksantyna II?
Astaksantyna II występuje w postaci: kapsułki.
Czy Astaksantyna II to lek?
Nie. Astaksantyna II jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.