Asparagina, 60 tabletek
Dascon Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Asparagina, 60 tabletek firmy DASCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - TABLETKA zawiera Asparagina, 60 tabletek. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii nieznana, dostępny od 2015 roku.
Składniki aktywne
Inne suplementy zgłoszone przez DASCON sp. z o.o.
Według rejestru GIS te suplementy mają ten sam podmiot zgłaszający.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Asparagina, 60 tabletek?
- Skład Asparagina, 60 tabletek obejmuje: Asparagina, 60 tabletek.
- Kto produkuje Asparagina, 60 tabletek?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Asparagina, 60 tabletek jest DASCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Asparagina, 60 tabletek?
- Asparagina, 60 tabletek występuje w postaci: TABLETKA.
- Czy Asparagina, 60 tabletek to lek?
- Nie. Asparagina, 60 tabletek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.