Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Ascorbyl Palmitate

Kapitan Adam Firma Transportowo-handlowa "akaba"

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o Ascorbyl Palmitate? Suplement diety w formie kapsułki od KAPITAN ADAM Firma Transportowo-Handlowa "AKABA". zawiera Witamina C. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii odporność, antyoksydanty, witaminy.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Ascorbyl Palmitate?
Skład Ascorbyl Palmitate obejmuje: Witamina C.
Kto produkuje Ascorbyl Palmitate?
Podmiotem odpowiedzialnym za Ascorbyl Palmitate jest KAPITAN ADAM Firma Transportowo-Handlowa "AKABA".
W jakiej postaci dostępny jest Ascorbyl Palmitate?
Ascorbyl Palmitate występuje w postaci: kapsułki.
Czy Ascorbyl Palmitate to lek?
Nie. Ascorbyl Palmitate jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.