Aries KaliPhos
Noyras Limited
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Aries KaliPhos (NOYRAS LIMITED) - proszek zawiera: Inulina, maltodekstryna, Potas. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii trawienie, elektrolity i jest dostępny od 2020 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Aries KaliPhos?
- Skład Aries KaliPhos obejmuje: Inulina, maltodekstryna, Potas.
- Kto produkuje Aries KaliPhos?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Aries KaliPhos jest NOYRAS LIMITED.
- W jakiej postaci dostępny jest Aries KaliPhos?
- Aries KaliPhos występuje w postaci: proszek.
- Czy Aries KaliPhos to lek?
- Nie. Aries KaliPhos jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.