Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

ARGIL ŻELAZO

Dbmedicine Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

ARGIL ŻELAZO (DBMEDICINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) - kapsułki zawiera glinka biała, glinka czerwona, Witamina C oraz 1 inny składnik. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii detoksykacja, minerały i jest dostępny od 2020 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera ARGIL ŻELAZO?
Skład ARGIL ŻELAZO obejmuje: glinka biała, glinka czerwona, Witamina C, Żelazo.
Kto produkuje ARGIL ŻELAZO?
Podmiotem odpowiedzialnym za ARGIL ŻELAZO jest DBMEDICINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest ARGIL ŻELAZO?
ARGIL ŻELAZO występuje w postaci: kapsułki.
Czy ARGIL ŻELAZO to lek?
Nie. ARGIL ŻELAZO jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.