Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK

Hosting Time S.r.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK firmy Hosting Time s.r.o.? Ten suplement w formie kapsułki zawiera Arginina, Aronia czarna (Aronia melanocarpa (Michx.) Elliot), Burak zwyczajny (Beta vulgaris L.) oraz 7 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii energia, koncentracja, wytrzymałość.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK?
Skład ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK obejmuje: Arginina, Aronia czarna (Aronia melanocarpa (Michx.) Elliot), Burak zwyczajny (Beta vulgaris L.), Cytryniec chiński (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), ginsenozydy, Guarana (Paullinia cupana Kunth), Kofeina, Maca (Lepidium meyenii Walp.), Miłorząb dwuklapkowy (Ginkgo biloba L.), Żeń-szeń (Panax ginseng C.A. Mey.).
Kto produkuje ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK?
Podmiotem odpowiedzialnym za ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK jest Hosting Time s.r.o..
W jakiej postaci dostępny jest ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK?
ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK występuje w postaci: kapsułki.
Czy ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK to lek?
Nie. ARCPHARM POTENCY BOOST 80 KAPSUŁEK jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.