ALC 500
Kolendowicz Maciej Testosterone.pl
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o ALC 500 firmy KOLENDOWICZ MACIEJ TESTOSTERONE.PL? Ten suplement w formie kapsułki zawiera Karnityna (L-karnityna). Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii energia.
Składniki aktywne
Suplementy o wspólnych składnikach
Lista opiera się na składnikach podanych w zgłoszeniach do GIS. Porównuje tylko skład.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera ALC 500?
- Skład ALC 500 obejmuje: Karnityna (L-karnityna).
- Kto produkuje ALC 500?
- Podmiotem odpowiedzialnym za ALC 500 jest KOLENDOWICZ MACIEJ TESTOSTERONE.PL.
- W jakiej postaci dostępny jest ALC 500?
- ALC 500 występuje w postaci: kapsułki.
- Czy ALC 500 to lek?
- Nie. ALC 500 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.