Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Albion Chelat Selenu

Pro Sport Majdaniec, Filarski Spółka Komandytowa

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Albion Chelat Selenu firmy PRO SPORT MAJDANIEC, FILARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - KAPSUŁKA zawiera Albion Chelat Selenu. Opinie innych użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii antyoksydanty, minerały, dostępny od 2011 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Albion Chelat Selenu?
Skład Albion Chelat Selenu obejmuje: Albion Chelat Selenu.
Kto produkuje Albion Chelat Selenu?
Podmiotem odpowiedzialnym za Albion Chelat Selenu jest PRO SPORT MAJDANIEC, FILARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Albion Chelat Selenu?
Albion Chelat Selenu występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Albion Chelat Selenu to lek?
Nie. Albion Chelat Selenu jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.