Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Aktywne minerały extra

Natural Pharm Slovakia S.r.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o Aktywne minerały extra (Natural Pharm Slovakia s.r.o.). Ten płyn zawiera Aktywne minerały extra. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii minerały.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Aktywne minerały extra?
Skład Aktywne minerały extra obejmuje: Aktywne minerały extra.
Kto produkuje Aktywne minerały extra?
Podmiotem odpowiedzialnym za Aktywne minerały extra jest Natural Pharm Slovakia s.r.o..
W jakiej postaci dostępny jest Aktywne minerały extra?
Aktywne minerały extra występuje w postaci: płyn.
Czy Aktywne minerały extra to lek?
Nie. Aktywne minerały extra jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.