Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

PURE/00005169

Natur Produkt Zdrovit Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o PURE/00005169 firmy NATUR PRODUKT ZDROVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie kapsułki i saszetki zawiera - (Boswellia serrata Roxb. ex Colebr.), - (Salvia officinalis subsp. lavandulifolia (Vahl) Gams), Biotyna oraz 25 inne składniki. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii stawy, odporność, witaminy.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera PURE/00005169?
Skład PURE/00005169 obejmuje: - (Boswellia serrata Roxb. ex Colebr.), - (Salvia officinalis subsp. lavandulifolia (Vahl) Gams), Biotyna, Cholina, chondroityna, ginsenozydy, Jod, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Magnez, Niacyna, Ostropest plamisty (Silybum marianum (L.) Gaertn.) i inne składniki.
Kto produkuje PURE/00005169?
Podmiotem odpowiedzialnym za PURE/00005169 jest NATUR PRODUKT ZDROVIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest PURE/00005169?
PURE/00005169 występuje w postaci: kapsułki i saszetki.
Czy PURE/00005169 to lek?
Nie. PURE/00005169 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.