Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Wiesiołek dwuletni, nasiona

Astron Natura Sp.z O.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Wiesiołek dwuletni, nasiona (ASTRON NATURA Sp.z o.o.) - susz zawiera Wiesiołek dwuletni, nasiona. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii zdrowie kobiet, hormonalne, omega-3 i jest dostępny od 2010 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Wiesiołek dwuletni, nasiona?
Skład Wiesiołek dwuletni, nasiona obejmuje: Wiesiołek dwuletni, nasiona.
Kto produkuje Wiesiołek dwuletni, nasiona?
Podmiotem odpowiedzialnym za Wiesiołek dwuletni, nasiona jest ASTRON NATURA Sp.z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Wiesiołek dwuletni, nasiona?
Wiesiołek dwuletni, nasiona występuje w postaci: susz.
Czy Wiesiołek dwuletni, nasiona to lek?
Nie. Wiesiołek dwuletni, nasiona jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.