Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules
Nmm Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules firmy NMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kapsułki zawiera Ganoderma lucidum (Curtis) P.Kars. (Rheishi), Inonotus obliquus (błyskoporek podkorowy), maczużnik chiński (Cordyceps sinensis) oraz 3 inne składniki. Zweryfikowane opinie użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii adaptogeny, odporność, mózg, dostępny od 2026 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules?
- Skład Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules obejmuje: Ganoderma lucidum (Curtis) P.Kars. (Rheishi), Inonotus obliquus (błyskoporek podkorowy), maczużnik chiński (Cordyceps sinensis), Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers.), Twardnik japoński (Lentinula edodes (Berk.) pegler Shitake), Żagwica listkowata (Grifola frondosa (Dicks.) Gray (Maitake)).
- Kto produkuje Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules jest NMM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules?
- Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules to lek?
- Nie. Vitaler's Vitality Mushrooms - 60 Capsules jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.