Ultra Lyte Kwas Fulwowy
Creo Project
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o Ultra Lyte Kwas Fulwowy firmy Creo Project? Ten suplement w formie krople zawiera Kwas Fulwowy. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii witamina B9, nieznana.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Ultra Lyte Kwas Fulwowy?
- Skład Ultra Lyte Kwas Fulwowy obejmuje: Kwas Fulwowy.
- Kto produkuje Ultra Lyte Kwas Fulwowy?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Ultra Lyte Kwas Fulwowy jest Creo Project.
- W jakiej postaci dostępny jest Ultra Lyte Kwas Fulwowy?
- Ultra Lyte Kwas Fulwowy występuje w postaci: krople.
- Czy Ultra Lyte Kwas Fulwowy to lek?
- Nie. Ultra Lyte Kwas Fulwowy jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.