Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Triple Mushroom Blend

Doctor Life Sp. Z O.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Suplement diety Triple Mushroom Blend w formie kapsułki od Doctor Life Sp. z o.o.. zawiera: Ganoderma lucidum (Curtis) P.Kars. (Rheishi), Grifola frondosa (Dicks.) Gray (Maitake) (Żagwica listkowata), Lentinula edodes (Berk.) pegler Shitake (Twardnik japoński). Przeczytaj autentyczne opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: adaptogeny, odporność. Dostępny od 2024 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Triple Mushroom Blend?
Skład Triple Mushroom Blend obejmuje: Ganoderma lucidum (Curtis) P.Kars. (Rheishi), Grifola frondosa (Dicks.) Gray (Maitake) (Żagwica listkowata), Lentinula edodes (Berk.) pegler Shitake (Twardnik japoński).
Kto produkuje Triple Mushroom Blend?
Podmiotem odpowiedzialnym za Triple Mushroom Blend jest Doctor Life Sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Triple Mushroom Blend?
Triple Mushroom Blend występuje w postaci: kapsułki.
Czy Triple Mushroom Blend to lek?
Nie. Triple Mushroom Blend jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.