Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Trawa Jęczmienna

Spiruvital Polska Ewa Hryniewicz

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Trawa Jęczmienna (SPIRUVITAL POLSKA EWA HRYNIEWICZ) - tabletki zawiera składniki aktywne sprawdzone przez użytkowników. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii suplement i jest dostępny od 2014 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Kto produkuje Trawa Jęczmienna?
Podmiotem odpowiedzialnym za Trawa Jęczmienna jest SPIRUVITAL POLSKA EWA HRYNIEWICZ.
W jakiej postaci dostępny jest Trawa Jęczmienna?
Trawa Jęczmienna występuje w postaci: tabletki.
Czy Trawa Jęczmienna to lek?
Nie. Trawa Jęczmienna jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.