Thomson Potas 99mg
Ltradex Marcin Lenard
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o Thomson Potas 99mg? Suplement diety w formie tabletki od LTRADEX MARCIN LENARD. zawiera Potas. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii elektrolity.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Thomson Potas 99mg?
- Skład Thomson Potas 99mg obejmuje: Potas.
- Kto produkuje Thomson Potas 99mg?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Thomson Potas 99mg jest LTRADEX MARCIN LENARD.
- W jakiej postaci dostępny jest Thomson Potas 99mg?
- Thomson Potas 99mg występuje w postaci: tabletki.
- Czy Thomson Potas 99mg to lek?
- Nie. Thomson Potas 99mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.