Panax Ginseng Ekstrakt
Healthy Herb Sp. Z O.o.
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o Panax Ginseng Ekstrakt? Suplement diety w formie butelka z kroplomierzem od Healthy Herb Sp. z o.o.. zawiera Panax ginseng (Żeńszeń właściwy). Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii adaptogeny, energia.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Panax Ginseng Ekstrakt?
- Skład Panax Ginseng Ekstrakt obejmuje: Panax ginseng (Żeńszeń właściwy).
- Kto produkuje Panax Ginseng Ekstrakt?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Panax Ginseng Ekstrakt jest Healthy Herb Sp. z o.o..
- W jakiej postaci dostępny jest Panax Ginseng Ekstrakt?
- Panax Ginseng Ekstrakt występuje w postaci: butelka z kroplomierzem.
- Czy Panax Ginseng Ekstrakt to lek?
- Nie. Panax Ginseng Ekstrakt jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.