Oatly Barista Edition Oat Drink
Oatly Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Oatly Barista Edition Oat Drink firmy OATLY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - napój zawiera Jod, Ryboflawina (B2), Wapń oraz 2 inne składniki. Zweryfikowane opinie użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii witaminy, kości, zdrowie naczyń, dostępny od 2024 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Oatly Barista Edition Oat Drink?
- Skład Oatly Barista Edition Oat Drink obejmuje: Jod, Ryboflawina (B2), Wapń, Witamina B12, Witamina D.
- Kto produkuje Oatly Barista Edition Oat Drink?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Oatly Barista Edition Oat Drink jest OATLY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Oatly Barista Edition Oat Drink?
- Oatly Barista Edition Oat Drink występuje w postaci: napój.
- Czy Oatly Barista Edition Oat Drink to lek?
- Nie. Oatly Barista Edition Oat Drink jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.