Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas

Body Fuse Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement BODY FUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako ampułka z płynem. zawiera beta-alanina, cytrulina, Kofeina oraz 1 inny składnik. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: energia, wytrzymałość.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas?
Skład Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas obejmuje: beta-alanina, cytrulina, Kofeina, tauryna.
Kto produkuje Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas?
Podmiotem odpowiedzialnym za Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas jest BODY FUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas?
Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas występuje w postaci: ampułka z płynem.
Czy Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas to lek?
Nie. Nitro Pre-Workout Elite Series Ananas jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.