NewMe Pro-Age Day
Health Labs Care Spółka Akcyjna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
NewMe Pro-Age Day (HEALTH LABS CARE SPÓŁKA AKCYJNA) - kapsułki zawiera Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), koenzym Q10, Miedź oraz 2 inne składniki. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii antyoksydanty, zdrowie serca, energia i jest dostępny od 2024 roku.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera NewMe Pro-Age Day?
- Skład NewMe Pro-Age Day obejmuje: Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), koenzym Q10, Miedź, Pieprz czarny (Piper nigrum L.), Witamina E.
- Kto produkuje NewMe Pro-Age Day?
- Podmiotem odpowiedzialnym za NewMe Pro-Age Day jest HEALTH LABS CARE SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest NewMe Pro-Age Day?
- NewMe Pro-Age Day występuje w postaci: kapsułki.
- Czy NewMe Pro-Age Day to lek?
- Nie. NewMe Pro-Age Day jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.