Nature Pro Koenzym Q10 400 mg
Provitax Ltd
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Suplement diety Nature Pro Koenzym Q10 400 mg w formie kapsułki od Provitax LTD. zawiera koenzym Q10. Przeczytaj autentyczne opinie użytkowników i poznaj ich doświadczenia. Kategorie: serce, zdrowie serca, koenzym Q10. Dostępny od 2026 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Nature Pro Koenzym Q10 400 mg?
- Skład Nature Pro Koenzym Q10 400 mg obejmuje: koenzym Q10.
- Kto produkuje Nature Pro Koenzym Q10 400 mg?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Nature Pro Koenzym Q10 400 mg jest Provitax LTD.
- W jakiej postaci dostępny jest Nature Pro Koenzym Q10 400 mg?
- Nature Pro Koenzym Q10 400 mg występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Nature Pro Koenzym Q10 400 mg to lek?
- Nie. Nature Pro Koenzym Q10 400 mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.