Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Multiwitamina + Minerały

Dr. Max Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o Multiwitamina + Minerały firmy DR. MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie tabletki musujące zawiera Multiwitamina + Minerały. Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii witaminy, minerały.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Multiwitamina + Minerały?
Skład Multiwitamina + Minerały obejmuje: Multiwitamina + Minerały.
Kto produkuje Multiwitamina + Minerały?
Podmiotem odpowiedzialnym za Multiwitamina + Minerały jest DR. MAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Multiwitamina + Minerały?
Multiwitamina + Minerały występuje w postaci: tabletki musujące.
Czy Multiwitamina + Minerały to lek?
Nie. Multiwitamina + Minerały jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.