Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Magnesium Malate

Kolendowicz Maciej Testosterone.pl

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Magnesium Malate firmy KOLENDOWICZ MACIEJ TESTOSTERONE.PL - kapsułki zawiera Magnesium Malate. Zweryfikowane opinie użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii nieznana, dostępny od 2018 roku.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Magnesium Malate?
Skład Magnesium Malate obejmuje: Magnesium Malate.
Kto produkuje Magnesium Malate?
Podmiotem odpowiedzialnym za Magnesium Malate jest KOLENDOWICZ MACIEJ TESTOSTERONE.PL.
W jakiej postaci dostępny jest Magnesium Malate?
Magnesium Malate występuje w postaci: kapsułki.
Czy Magnesium Malate to lek?
Nie. Magnesium Malate jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.