Lutein Complex Dr. Max
Dr. Max Sp. Z O.o. Wrocław
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Lutein Complex Dr. Max - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement Dr. Max Sp. z o.o. Wrocław dostępny jako KAPSUŁKA. zawiera Lutein Complex Dr. Max. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: zdrowie oczu.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Lutein Complex Dr. Max?
- Skład Lutein Complex Dr. Max obejmuje: Lutein Complex Dr. Max.
- Kto produkuje Lutein Complex Dr. Max?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Lutein Complex Dr. Max jest Dr. Max Sp. z o.o. Wrocław.
- W jakiej postaci dostępny jest Lutein Complex Dr. Max?
- Lutein Complex Dr. Max występuje w postaci: KAPSUŁKA.
- Czy Lutein Complex Dr. Max to lek?
- Nie. Lutein Complex Dr. Max jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.