Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Len mielony z pełnego ziarna

Micare Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Szukasz opinii o Len mielony z pełnego ziarna firmy MICARE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie proszek zawiera Linum usitatissimum L. (Len zwyczajny). Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii omega-3, zdrowie serca, zdrowie mózgu.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Len mielony z pełnego ziarna?
Skład Len mielony z pełnego ziarna obejmuje: Linum usitatissimum L. (Len zwyczajny).
Kto produkuje Len mielony z pełnego ziarna?
Podmiotem odpowiedzialnym za Len mielony z pełnego ziarna jest MICARE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Len mielony z pełnego ziarna?
Len mielony z pełnego ziarna występuje w postaci: proszek.
Czy Len mielony z pełnego ziarna to lek?
Nie. Len mielony z pełnego ziarna jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.