Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

L-Glicyna + NAC

Hextra S.r.o.

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

L-Glicyna + NAC firmy Hextra s.r.o. - kapsułki zawiera: glicyna, N-acetylocysteina. Zweryfikowane opinie użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii wątroba, detoksykacja, dostępny od 2025 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera L-Glicyna + NAC?
Skład L-Glicyna + NAC obejmuje: glicyna, N-acetylocysteina.
Kto produkuje L-Glicyna + NAC?
Podmiotem odpowiedzialnym za L-Glicyna + NAC jest Hextra s.r.o..
W jakiej postaci dostępny jest L-Glicyna + NAC?
L-Glicyna + NAC występuje w postaci: kapsułki.
Czy L-Glicyna + NAC to lek?
Nie. L-Glicyna + NAC jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.