Iron Horse Series Fat Burner
Power Sports
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Iron Horse Series Fat Burner (Power Sports) - kapsułki zawiera składniki aktywne sprawdzone przez użytkowników. Zobacz opinie użytkowników, którzy już przetestowali ten suplement. Produkt należy do kategorii suplement i jest dostępny od 2011 roku.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Kto produkuje Iron Horse Series Fat Burner?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Iron Horse Series Fat Burner jest Power Sports.
- W jakiej postaci dostępny jest Iron Horse Series Fat Burner?
- Iron Horse Series Fat Burner występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Iron Horse Series Fat Burner to lek?
- Nie. Iron Horse Series Fat Burner jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.