GUARANA EXTRACT POWDER
Harrison Sport Nutrition, S.l.
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
GUARANA EXTRACT POWDER firmy HARRISON SPORT NUTRITION, S.L. - proszek zawiera Paullinia cupana Kunth (Guarana). Zweryfikowane opinie użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii energia, dostępny od 2025 roku.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera GUARANA EXTRACT POWDER?
- Skład GUARANA EXTRACT POWDER obejmuje: Paullinia cupana Kunth (Guarana).
- Kto produkuje GUARANA EXTRACT POWDER?
- Podmiotem odpowiedzialnym za GUARANA EXTRACT POWDER jest HARRISON SPORT NUTRITION, S.L..
- W jakiej postaci dostępny jest GUARANA EXTRACT POWDER?
- GUARANA EXTRACT POWDER występuje w postaci: proszek.
- Czy GUARANA EXTRACT POWDER to lek?
- Nie. GUARANA EXTRACT POWDER jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.