FUNGAYA REISHI
Zakłady Farmaceutyczne "colfarm" Spółka Akcyjna
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Co użytkownicy mówią o FUNGAYA REISHI? Suplement diety w formie kapsułki od ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE "COLFARM" SPÓŁKA AKCYJNA. zawiera Wodny wyciąg z owocników lakownicy żółtej Gandomera lucidum (Curtis) Reishi DER 4:1. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii adaptogeny, odporność.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera FUNGAYA REISHI?
- Skład FUNGAYA REISHI obejmuje: Wodny wyciąg z owocników lakownicy żółtej Gandomera lucidum (Curtis) Reishi DER 4:1.
- Kto produkuje FUNGAYA REISHI?
- Podmiotem odpowiedzialnym za FUNGAYA REISHI jest ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE "COLFARM" SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest FUNGAYA REISHI?
- FUNGAYA REISHI występuje w postaci: kapsułki.
- Czy FUNGAYA REISHI to lek?
- Nie. FUNGAYA REISHI jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.