Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

Esencja kolagenowa

Aura Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Esencja kolagenowa firmy AURA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - krople zawiera Biotyna, kolagen, Kwas pantotenowy oraz 4 inne składniki. Zweryfikowane opinie użytkowników pomogą Ci podjąć świadomą decyzję. Produkt z kategorii włosy, skóra, witaminy, dostępny od 2025 roku.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Esencja kolagenowa?
Skład Esencja kolagenowa obejmuje: Biotyna, kolagen, Kwas pantotenowy, Niacyna (B3), Ryboflawina (B2), Tiamina B1, Witamina B6.
Kto produkuje Esencja kolagenowa?
Podmiotem odpowiedzialnym za Esencja kolagenowa jest AURA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Esencja kolagenowa?
Esencja kolagenowa występuje w postaci: krople.
Czy Esencja kolagenowa to lek?
Nie. Esencja kolagenowa jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.