Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

EPA DHA Balance (Jarrow Formulas)

Almark J. Stajer Spółka Komandytowa

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Poznaj opinie o EPA DHA Balance (Jarrow Formulas) (ALMARK J. STAJER SPÓŁKA KOMANDYTOWA). Ten kapsułka miękka zawiera Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA), Kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 1 inny składnik. Zobacz oceny i komentarze użytkowników oraz ich doświadczenia z tym suplementem z kategorii omega-3, zdrowie serca.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera EPA DHA Balance (Jarrow Formulas)?
Skład EPA DHA Balance (Jarrow Formulas) obejmuje: Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas eikozapentaenowy (EPA), Kwasy tłuszczowe omega-3, olej rybi.
Kto produkuje EPA DHA Balance (Jarrow Formulas)?
Podmiotem odpowiedzialnym za EPA DHA Balance (Jarrow Formulas) jest ALMARK J. STAJER SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest EPA DHA Balance (Jarrow Formulas)?
EPA DHA Balance (Jarrow Formulas) występuje w postaci: kapsułka miękka.
Czy EPA DHA Balance (Jarrow Formulas) to lek?
Nie. EPA DHA Balance (Jarrow Formulas) jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.