Przeczytaj prawdziwe opinie o suplementach diety Zobacz wszystkie

BigGarden Ceranova

Sequoia Sp. Z O.o. Ostródzka 74/n 03-289 Warszawa

Opinie użytkowników (0)

Brak opinii. Bądź pierwszym!

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena
Maksymalnie 1000 znaków

Opis produktu

Co użytkownicy mówią o BigGarden Ceranova? Suplement diety w formie TABLETKA od Sequoia Sp. z o.o. Ostródzka 74/n 03-289 Warszawa. zawiera BigGarden Ceranova. Dołącz do społeczności i podziel się swoją opinią o tym produkcie z kategorii nieznana.

Składniki aktywne

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera BigGarden Ceranova?
Skład BigGarden Ceranova obejmuje: BigGarden Ceranova.
Kto produkuje BigGarden Ceranova?
Podmiotem odpowiedzialnym za BigGarden Ceranova jest Sequoia Sp. z o.o. Ostródzka 74/n 03-289 Warszawa.
W jakiej postaci dostępny jest BigGarden Ceranova?
BigGarden Ceranova występuje w postaci: TABLETKA.
Czy BigGarden Ceranova to lek?
Nie. BigGarden Ceranova jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.