BACILLUS COAGULANS
Best Fuel Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
Szukasz opinii o BACILLUS COAGULANS firmy BEST FUEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Ten suplement w formie kapsułki zawiera: Kompleks bakterii (Bacillus coagulans (MTCC 5856), Bacillus subtilis (DE111)). Sprawdź co mówią użytkownicy i poznaj ich doświadczenia z tym produktem z kategorii probiotyki, flora jelitowa.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera BACILLUS COAGULANS?
- Skład BACILLUS COAGULANS obejmuje: Kompleks bakterii (Bacillus coagulans (MTCC 5856), Bacillus subtilis (DE111)).
- Kto produkuje BACILLUS COAGULANS?
- Podmiotem odpowiedzialnym za BACILLUS COAGULANS jest BEST FUEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest BACILLUS COAGULANS?
- BACILLUS COAGULANS występuje w postaci: kapsułki.
- Czy BACILLUS COAGULANS to lek?
- Nie. BACILLUS COAGULANS jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.