B12 100µg 100 kapsułek BASIC
Laborell Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Opinie użytkowników (0)
Brak opinii. Bądź pierwszym!
Dodaj swoją opinię
Opis produktu
B12 100µg 100 kapsułek BASIC - sprawdź co mówią użytkownicy! Suplement LABORELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dostępny jako kapsułki. zawiera Witamina B12. Znajdziesz tu szczegółowe opinie, oceny i recenzje użytkowników. Kategoria: witaminy.
Składniki aktywne
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera B12 100µg 100 kapsułek BASIC?
- Skład B12 100µg 100 kapsułek BASIC obejmuje: Witamina B12.
- Kto produkuje B12 100µg 100 kapsułek BASIC?
- Podmiotem odpowiedzialnym za B12 100µg 100 kapsułek BASIC jest LABORELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest B12 100µg 100 kapsułek BASIC?
- B12 100µg 100 kapsułek BASIC występuje w postaci: kapsułki.
- Czy B12 100µg 100 kapsułek BASIC to lek?
- Nie. B12 100µg 100 kapsułek BASIC jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.